Klimalar

Highlife Split Klimalar

– Soğutma Kapasitesi: 7.000 – 45.000 Btu/h *
– Isıtma Kapasitesi: 8.000 – 48.000 Btu/h *
– Multi, Inverter ve Multi-Inverter Duvar Tipi, Yer ve Tavan Tipi, Salon Tipi ve Kaset Tipi modelleri vardır.
– Yüksek verimli kompresörü ile çok sessiz ve uzun ömürlüdür.
– İç ünite fanı mikro işlemci ile kontrol edilir. Fan hızı değişimleri kesinlikle hissedilmez.
– Akıllı kontrol sayesinde kullanım çok kolaydır. Akıllı kontrol kendi başına kara verebilen özel yazılım sistemine verilen addır. Kullanıcı, uzaktan kumandada bu modu seçtiğinde üstün teknolojiye sahip elektronik kart ve sensörler, algıladığı ortam sıcaklık değerlerine göre ısıtma, soğutma ve nem alma konumlarının hangisinde çalışacağında kendisi karar verir. Ortamın sıcaklık ve nem değerleri bu özellik sayesinde sürekli olarak sabit tutulur. Kullanıcı dilediğinde hafızasındaki standart değerleri değiştirip, kendi konfor şartlarında da oluşturabilir.
– Üç kademeli filtresi ile havayı temizler. Ön hava filtresi büyük toz partiküllerini tutar. İçerideki statik koku giderici filtre ise sigara dumanını, tozu, polenleri tutarken hassas filtresi ise 0,01 mikron çaptaki partikülleri havadan ayırır.
– Ultraline serisinde TiO2 ve ultraviyole filtreden oluşan çok kademeli hava temizleme özelliği ile havayı bakterilerden ve virüslerden de temizler.
– Green Sign özelliği sayesinde her an ayarlanan ve ölçülen oda sıcaklığı cihaz üzerinden görülebilir.
– Multi Modeller iki adet iç ünite ve iki kompresörlü bir dış üniteden oluşur. Bu sayede her iç ünite ihtiyaca bağlı olarak ayrı ayrı çalışabilir. Bir ünite ısıtma yaparken diğeri soğutma yapabilir. Özellikle dış üniteye yer bulmanın problemli olduğu binalarda tercih edilir.
– Kaset Tipi Modeller ayarlanabilir kanatları sayesinde dört yönlü hava dağıtımı ve homojen sıcaklık dağılımı sağlar.
– Salon Tipi Modeller Otomatik hava dağıtımı ve iki yönlü kanatçık ayarı ile üflediği havayı ortama tam olarak dağıtır. Güçlü fanı ile havayı 15m uzaklığa kadar iletebilir.
– Yer ve Tavan Tipi Modeller modern, küçük ve şık tasarımı ile az yer kaplar. Sadece 18cm kalınlığındaki iç ünitesi herhangi bir modifikasyona gerek olmadan yer kotunda duvara yaslanabildiği gibi tavana da monte edilebilir.

* Isıtma için 7°C, soğutma için 35°C dış hava sıcaklıklarındaki değerlerdir.